Loading...

Blog

Dużo zmian!

Prowadzenie bloga wychodzi mi ostatnio dość żałośnie. A w zasadzie nie wychodzi, bo nic tutaj nie publikuję… Chciałabym obiecać sama sobie, że zajmę się tym tak, jak należy, ale niestety nie posiadam żadnego magicznego urządzenia, które wydłuża dobę. Nastały takie chwile, które zmieniły wszystko o 180 stopni. Moje życie ostatnio pędzi jak nigdy wcześniej, zgubiłam gdzieś dobre dwa miesiące i zastanawiam się jak to się stało… Od czego zacząć?

Mieszkanie

Podjęliśmy decyzję, że chcemy kupić swoje własne cztery kąty. Biegamy więc po nieruchomościach, (a raz nawet zdarzyło nam się zaliczyć tereny niemal bagienne ;)) bankach i rozważamy program MDM. Zapewne poświęcę tej tematyce oddzielny post :).

Zaręczyny

Przyszło mi zostać narzeczoną, a więc zastanawiamy się nad możliwościami, koniecznościami, chęciami i marzeniami odnośnie ślubu. Ten temat z pewnością pojawi się także na blogu, może jeszcze nie teraz, ale za kilka miesięcy… 🙂

Pies

Szczeniak w domu to coś wspaniałego, ale także obowiązek. Zwłaszcza podczas nauki pierwszych „spraw” ;).

Wyjazdy i przyjazdy

Każdy, kto mnie zna wie, że rzadko mam wolny weekend. Albo my gdzieś wybywamy, albo ktoś odwiedza nas. I tak też było ostatnio – weekend z gośćmi lub weekend w drodze. Żeby było jasne – nie żałuję ani chwili!

To chyba koniec moich wymówek. Mam nadzieję, że mimo wszystko uda mi się wrócić tutaj prędzej. Na pewno będą akcenty lipcowo – sierpniowe, na pewno będzie post o szukaniu mieszkania i wielu innych tematach, które obecnie zaprzątają mi głowę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*